General Food and Foraging Discussion
I am thinking about buying 2 of these. It's a 30 day total supply of nutrients that'll keep you semi-full and packed with lots of vitamins and some carbohydrates n protein. It's for one person. It'll cost me $45 but it has at least a 10 year shelf life.
Each serving (approximately 20 calories...